,,Obzerá sa slnko zlaté čo sa robí čo sa deje,všetci radosť z hier my máme ,slniečko sa s nami smeje..

Materská škola Lascov

mslascov@gmail.com

Informácie o nás

Materská  škola  Lascov  je  štátna  jednotriedna  Materská  škola  s celodennou,  po  dohode  s rodičmi  aj  poldennou   prevádzkou  pre  deti  vo  veku  od  3-6  rokov,  a  pre  deti  s odloženou  povinnou  školskou  dochádzkou.

Ciele predprimárneho vzdelávania smerujú k tomu ,aby deti boli pripravené na školské vzdelávaniei na život v spoločnosti po stránke senzomotorickej ,sociálno-citovej a kognitívnej.Splnenie cieľov je podmienené úzkym prepojením  všetkých zúčastnených,podieľajúcich sa na výchove dieťaťa.

Obsah vzdelávania v MŠ je vymedzený  vo vzdelávacích oblastiach:

JAZYK A KOMUNIKÁCIA

MATEMATIKA A PRÁCA S INFORMÁCIAMI

ČLOVEK A PRÍRODA

ČLOVEK A SPOLOČNOSŤ

ČLOVEK A SVET PRÁCE

UMENIE A KULTÚRA

ZDRAVIE A POHYB

V rámci informačného a technického rozvoja sme zaviedli do vzdelávania detí aj použitie interaktívnej tabule a iných digitálnych pomôcok ( notebook , pc a iné )

ŚKOLSKÝ VZDELÁVACÍ PROGRAM v šk.roku 2016/2017,,Obzerá sa slnko zlaté čo sa robí čo sa deje ,všetci radosť z hier my máme ,slniečko sa na nás smeje...

Náš TÍM

Riaditeľka MŠ :  Helena Vašková

Triedna učiteľka: Katarína Guľová

Upratovačka : Helena Gočová

Vedúca kuchyne :Helena Lukáčová

Kuchárka : Emília Billá

Naši užívatelia

Milí naši rodičia,

túto stránku sme vytvorili hlavne pre Vás.

Kedže je doba internetu, tak aj my prostredníctvom tejto stránky prinášame rôzne informácie týkajúce sa MŠ,  napr. upozornenia pre rodičov,  či už info o akciách ktoré sa budú konať, fotky vaších ratolestí , aby sme Vám priblížili ako efektívne v škôlke trávia čas.

Taktiež táto stránka slúži aj pre potencionálnych môžných rodičov, ktorý si chcú vybrať pre svoje deti to najlepšie a pre ktorých je kvalitný pobyt v MŠ dôležitý  :)